POZ oferta Kategoria:Dietetyk

Formularz kontaktowy

Nazwa:
Gabinet Dietetyki Dietokreacja Iwona Lewicka

Specjalizacja:
Dietetyk

Telefon:
+48607224709

Email:
iwona.lewicka.dietetyk@gmail.com

Adres:
Bogdanowo 13k/14 Osiedle Widokowe

Miejscowość:
Bogdanowo

Kod pocztowy:
64-600

Usługi:
Jestem magistrem dietetyki oraz technikiem farmacji. Własną poradnię prowadzę od 2012 roku. Ukończyłam Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu na kierunku dietetyka oraz Medyczne Studium Zawodowe w Poznaniu na kierunku farmacja. Dietetyka jest moją pracą, ale przede wszystkim sposobem życia oraz pasją, daje mi ogrom satysfakcji i samorealizacji.

Specjalizuję się w dietoterapii chorób metabolicznych, w tym cukrzycy oraz chorób tarczycy. Należę do grona Specjalistów SOIT (Specjaliści polecani insulinoopornym SOIT – School Of Insulinresistance Therapy). Jestem pasjonatką aktywności fizycznej i dietetyki sportowej. Mając na uwadze, że dietetyka to dynamicznie rozwijająca się nauka, nieustannie szkolę się i stawiam nowe cele.

W swojej poradni edukuję i daję wsparcie psychodietetyczne- ku poprawie zdrowia i jakości życia! Pacjentom i Współpracownikom gwarantuję zaangażowanie, profesjonalizm oraz indywidualne podejście.

Poradnia dietetyczna Dietokreacja pomaga Pacjentom od 2012 roku. Specjalizuje się w dietoterapii chorób metabolicznych oraz nadwagi i otyłości. Zajmuje się poradnictwem indywidualnym oraz edukacją zdrowotną. Działanie poradni opiera się na zasadach EBN (Evidence-Based Nutrition, Żywienie Oparte na Dowodach Naukowych). Najważniejsze motto którym się kieruje to: zmiana sposobu żywienia powinna być długodystansowa, wiele zależy od właściwego podejścia, a drobne potknięcia w dochodzeniu do celu nie powinny zrażać.

Forma Współpracy:

B2B
Inne

Oczekiwane zaangażowanie:
elastyczne podejście, ilość godzin do uzgodnienia

Formularz kontaktowy

Loading...